Będą seniorskie kalendarze na rok 201930.11.2018r.
Wzorem roku ubiegłego (chociaż tym razem uruchamiamy wszystko odpowiednio wcześniej) z inicjatywy kibica MKS-u Pawła Bojarskiego wkrótce ukaże się okolicznościowy kalendarz naszego klubu na nadchodzące 365 dni. Koszt nabycia tej pamiątki będzie oscylował wokół kwoty 20 złotych, jest to zależne od liczby zamówionych egzemplarzy. Dzisiaj publikujemy "zajawkę" całości, czyli zdjęcia, które ozdobią poszczególne miesiące. Są to fotografie z meczów drużyny seniorów czerwono-niebieskich z mijającego roku.

Ewentualne zamówienia można składać bezpośrednio w biurze klubu w budynku przy Stadionie Miejskim codziennie od poniedziałku do piątku w godz.9.00-19.00 lub telefonicznie pod numerem 609 266 529. Zapraszamy!