Sparingi roczników 2006 i 200806.12.2018r.
Trenerzy Paweł Władyczak i Łukasz Płóciennik nie próżnowali w minionych dniach, odbywając wraz z prowadzonymi przez siebie dziecięcymi zespołami w ramach treningu towarzyskie sprawdziany z ekipami z innych klubów. Pierwszy szkoleniowiec pojechał 1 grudnia do Polnicy z drużyną juniorów D1, aby zagrać z Liderem Rychnowy, drugi 3 grudnia ze swoim teamem juniorów E1 podejmował w debrzneńskiej hali JFA Przechlewo.

W obydwu przypadkach celem nie było liczenie goli i skupianie się na rezultacie, dużo ważniejsza była po prostu możliwość skonfrontowania umiejętności z przeciwnikami z ościennych ośrodków.

Czerwono-niebiescy zagrali w szkolnej hali w Polnicy w następującym składzie: Mikołaj Brzykcy, Wiktor Górecki, Szymon Grochowski, Hubert Kaczmarczyk, Jakub Kaczyński, Kacper Miszewski, Jakub Oleksiewicz, Dominik Sobczak, Mateusz Szczur, Paweł Szefler, Szymon Szlaga.

Z kolei w młodszym roczniku, w grze z JFA pokazali się: Dawid Białek, Aleks Czyżykowski, Maksymilian Czyżykowski, Jakub Jaśkiewicz, Wojciech Kalla, Sebastian Kanecki, Mateusz Kulicki, Jan Marchewka, Emil Paczkowski, Antoni Sadowski, Miłosz Szyszka, Maciej Wejman.

Podziękowania dla Radosława Szlagi za pomoc w organizacji wyjazdu do Polnicy!