Gwiazdkowe granie w Czarnem11.12.2018r.
W sobotę 15 grudnia o godz.9.30 w szkolnej hali w Czarnem odbędzie się gwiazdkowy turniej piłki nożnej dla zawodników z rocznika 2007 (i młodsi). Na imprezę organizowaną przez nauczyciela wychowania fizycznego i trenera Janusza Winnickiego udadzą się również reprezentanci AP 2012 MKS Debrzno. Nasi zawodnicy będą grać w stawce łącznie ośmiu zespołów.

W mieście nad Czernicą wystąpią po dwie drużyny AP Szczecinek i Bytovii Bytów, a ponadto Hubertus Biały Bór, Lider Rychnowy, SP Czarne i czerwono-niebiescy. Przewidziano mecze 12-minutowe, a po fazie grupowej zmagania o miejsca 5-8 i 1-4 tak, aby wszystkie teamy wyszły na boisko pięciokrotnie, co jest optymalnym formatem dla zawodów w takiej obsadzie.