17 grudnia mecz z Beniaminkiem12.12.2018r.
Trwa druga runda rozgrywek czwartoligowych w tenisie stołowym. MKS zaczął ją od wygranej w Starznie z Diamentem Świeszyno (10:2), a przed Świętami Bożego Narodzenia pingpongistów czeka jeszcze jeden mistrzowski sprawdzian. Wprawdzie druga kolejka rewanżów planowo ma się odbyć 15 grudnia, jednak na prośbę naszych rywali czerwono-niebiescy podejmą team ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański w hali Szkoły Podstawowej troszkę później, tj. w poniedziałek 17 grudnia o godz.17.30.

Aktualnie debrznianie zajmują czwartą pozycję w tabeli, a nasz najbliższy rywal piątą. W spotkaniu w Starogardzie Gdańskim przed dwoma miesiącami tenisiści znad Debrzynki zwyciężyli 10:6, chociaż w pewnym momencie przegrywali już 2:5... Druga potyczka pomiędzy tymi drużynami zapowiada się zatem interesująco.

Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego poinformował o terminach pozostałych trzech serii sezonu zasadniczego. Wiemy zatem, że (przynajmniej w założeniu, jeśli nie dojdzie do żadnych zmian) MKS 12 stycznia zagra na wyjeździe z C.S.T. Czarne, 19 stycznia u siebie z ZSP Jedynką Bytów, a edycję 2018/2019 zamkniemy wyprawą do Sierakowic 2 lutego.