Sobota dla roczników 2005 i 201303.01.2019r.
W zbliżający się weekend zakończymy cykl turniejów świąteczno-noworocznych dla dzieci w halowej piłce nożnej. Obiekt szkolny w Debrznie przy ul. Królewskiej 8 w sobotę 5 stycznia 2019r. będzie świadkiem dwóch imprez. O godz.9.00 przystąpią do gry zawodnicy z rocznika 2005 (i młodsi), natomiast wiele godzin później, o 15.30 zaprezentują się kandydaci na futbolistów z rocznika 2013 (i młodsi).

W starszej kategorii w zawodach zagra siedem ekip, które będą rywalizować systemem każdy z każdym, pojedynczy mecz potrwa 12 minut. Wszystkie startujące drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, piłkarze trzech czołowych okolicznościowe medale, ponadto wyróżnimy statuetką najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza oraz króla strzelców. W turniejowe szranki staną: Orzeł Wałcz, Sparta Złotów, dwa zespoły Chojniczanki Chojnice i aż trzy AP 2012 MKS Debrzno (z czego jeden z rocznika 2006).

Wśród niespełna sześcioletnich maluchów zobaczymy z kolei w akcji Spartę Złotów, dwa teamy Fa Fair Play Złotów i oczywiście gospodarzy, AP 2012 MKS Debrzno. Tutaj kolejność nie będzie miała istotnego znaczenia, całość rozegra się w formie zabawowej, a symboliczne puchary wręczymy za sam udział, podobnie jak medale, które powędrują do każdego uczestnika.

Zapraszamy sympatyków piłki nożnej najmłodszych!