Kalendarz i voucher czerwono-niebieskich na licytację dla WOŚP 10.01.2019r.
Przed nami 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 13 stycznia wolontariusze w całym kraju ruszą na ulice miast, miasteczek, wsi, aby zbierać środki finansowe na szczytny cel, związany z opieką zdrowotną. Tym razem jest to zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Również w Debrznie będą miały miejsce liczne akcenty "orkiestrowe", a główna część całego przedsięwzięcia odbędzie się w godzinach popołudniowych w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. W programie m.in. licytacja różnego rodzaju cennych gadżetów ofiarowanych przez instytucje, podmioty gospodarcze, osoby prywatne itp. Kolejny raz dołączył do niej MKS, przekazując w pakiecie możliwość nabycia okolicznościowego kalendarza drużyny seniorów na rok 2019 wraz ze specjalnym voucherem uprawniającym do honorowego rozpoczęcia meczu klasy okręgowej MKS Debrzno - Karol Pęplino w dniu 17 marca 2019r., inaugurującego rundę rewanżową.

Zachęcamy kibiców, sympatyków futbolu w Grodzie Dzika do licytacji w szczytnym celu. Obok zamieszczamy przywoływany wyżej voucher, na którym uważny odbiorca materiałów pojawiających się na naszej stronie internetowej dostrzeże fotkę z jednego z poprzednich spotkań MKS-u z Karolem. Chodzi konkretnie o kadr z potyczki rozegranej niemal trzy lata temu, 18 czerwca 2016r., wygranej przez przyjezdnych 2:1. Na pierwszym planie znajduje się debrznianin Mariusz Góra walczący o piłkę z jedną z bardziej charakterystycznych postaci pęplinian Adamem Gołębiem, a w głębi inny emkaesiak Łukasz Płóciennik.

Przypominamy też, że w godzinach 13.45-20.00 dostępny będzie obiekt Szkoły Podstawowej, gdzie rozegramy dziesięć meczów ligi halowej. Na pewno także w tym miejscu istnieje możliwość wsparcia WOŚP, gdyż wolontariusze pojawią się w sali z puszkami. Zapraszamy!