15 stycznia seniorzy wznawiają treningi13.01.2019r.
Prawie dwa miesiące przerwy od zakończenia rundy jesiennej i... stop labie. Pierwsza drużyna MKS-u Debrzno rozpoczyna przygotowania do rewanżów w klasie okręgowej. Zespół prowadzony przez Pawła Władyczaka zacznie treningi pojutrze, tj. we wtorek 15 stycznia. Plan na najbliższe dni zakłada spotkania w hali Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego (wspomniany wtorek, a potem także środa i piątek) w godz.19.00-20.30.

Dalszy harmonogram będzie aktualizowany na bieżąco i widoczny w zakładce TRENINGI na naszej stronie internetowej. Przewidziane są zajęcia w hali w Szkole Podstawowej w Starym Gronowie oraz na Orliku przy Stadionie Miejskim, w zależności od panującej aury. Zapraszamy wszystkich zawodników, treningi w tej wstępnej fazie będą mieć również charakter otwarty, tzn. mogą wziąć w nich udział m.in. osoby dotąd nie związane z ekipą seniorów emkaesiaków, które chciałyby spróbować swoich sił.

Przy okazji informacja uzupełniająca do opublikowanej niedawno listy gier sparingowych. Jak podawaliśmy, 2 marca czerwono-niebiescy zmierzą się z Gwiazdą Karsin i to pozostaje aktualne. Teraz doszła konkretna pora rozpoczęcia meczu, będzie to godz.16.00. Wówczas obydwa kluby mogą odbyć spotkanie kontrolne na chojnickim "Modraku". Gdyby jednak pogoda była na tyle łaskawa, że możliwe byłoby wyjście na naturalną nawierzchnię, wtedy potyczka zostanie zorganizowana na boisku w Karsinie.