Maciej Noworolski nabył nasze gadżety16.01.2019r.
W trakcie debrzneńskiej części 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbyła się licytacja suwenirów ufundowanych przez instytucje, podmioty gospodarcze i osoby prywatne. Wśród nich były dwa akcenty przekazane przez MKS, które można było pozyskać w pakiecie, a mianowicie kalendarz drużyny seniorów na rok 2019 oraz voucher uprawniający do honorowego rozpoczęcia meczu klasy okręgowej czerwono-niebieskich z Karolem Pęplino, premierowego w rundzie wiosennej, w dniu 17 marca.

Osobą, która wygrała licytację jest Maciej Noworolski, a konto WOŚP zasiliła kwota 160 złotych. Wiemy zatem kto jako pierwszy kopnie futbolówkę na Stadionie Miejskim w tym roku. Gratulacje! Dodajmy, że darczyńca w przeszłości krótko uprawiał piłkę nożną w klubie znad Debrzynki. W sezonie 2013/2014 w drużynie juniorów D1 pod trenerską kuratelą Sebastiana Stalki rozegrał 9 meczów o mistrzowskie punkty w okręgówce.