Z jednego procenta wpłynęło 505 złotych 22.01.2019r.
Tradycyjnie pod koniec danego roku lub na początku następnego bilansujemy akcję przekazywania 1% należnego podatku na rzecz naszego klubu. Informujemy oficjalnie, że 21 grudnia 2018r. pojawiło się na koncie MKS-u Debrzno za pośrednictwem Fundacji Partnerstwo, zajmującej się upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu, która pomagała nam dziewiąty raz w zbiórce, dokładnie 505 złotych. Naturalnie nie jest to rekord zbiórki środków z przeznaczeniem na potrzeby czerwono-niebieskich, raczej słusznie obecna kwota może być uznana za nader skromną, ale... i tak cieszymy się z gestu sympatyków emkaesiaków. Pamiętać należy, że z roku na rok rozszerza się wachlarz możliwości obdarowywania instytucji czy osób prywatnych wspomnianym jednym procentem, a więc warto docenić dosłownie każdą złotówkę.

Oczywiście kontynuujemy akcję również w roku 2019, wkrótce przedstawimy na stronie internetowej swoistą "instrukcję" ułatwiającą oddawanie pieniędzy z tego tytułu na potrzeby MKS-u. To będzie już dziesiąty raz, serdecznie zatem dziękując za wszystko co dotychczas, zachęcamy do ponownego wsparcia klubu. I jeszcze formalność: 505 złotych uzyskane niedawno wydamy rzecz jasna na cele statutowe, czyli zakup sprzętu sportowego dla sekcji piłki nożnej.