Wałcz, Jastrowie i Trzcianka na szlaku debrzneńskich juniorów25.01.2019r.
W lutym i marcu weźmiemy udział w trzech piłkarskich imprezach halowych przeznaczonych dla młodych zawodników. Dwie odbędą się na terenie Wielkopolski, jedna w woj. zachodniopomorskim. Zaistnieją w nich ekipy juniorów C2 (trener Sławomir Słonka) oraz D1 (szkoleniowiec Paweł Władyczak).

Zawodnicy pierwszej drużyny (rocznik 2005 i młodsi) pojadą do Wałcza w niedzielę 10 lutego, a dokładnie tydzień później, 17 lutego powalczą w obiekcie w Jastrowiu. Obydwa turnieje zakładają uczestnictwo futbolistów urodzonych w 2004 roku (i młodszych), zatem będzie to szczególnie wartościowy sprawdzian dla zespołu z Grodu Dzika, możliwość gry z rok starszymi przeciwnikami.

Trzciankę odwiedzi drużyna rocznika 2006 (i młodsi), a będzie to w sobotę 30 marca. Wtedy o godz.14.00 zaczną się zawody organizowanie przez tamtejszą Akademię Piłkarską Bambinis. Ponieważ w pierwszej kolejce rundy rewanżowej w klasie okręgowej team MKS-u pauzuje, wypełniając lukę w terminarzu zaprezentujemy się właśnie w omawianym turnieju.

Szczegóły dotyczące regulaminu, liczby zespołów i nazwy naszych rywali we wspomnianych wyżej imprezach podamy oczywiście tuż przed ich rozegraniem.