Pikulik wystąpi w sparingu Lecha z Escolą Varsovia02.02.2019r.
W czerwcu i grudniu ubiegłego roku Dominik Pikulik, zawodnik ekipy juniorów C2 MKS-u Debrzno, na zaproszenie poznańskiego Lecha dwukrotnie brał udział w rekonesansie organizowanym przez klub ze stolicy Wielkopolski, gdzie miał okazję zaprezentować się na tle rówieśników ćwiczących na co dzień w "Kolejorzu" oraz w gronie testowanych piłkarzy z rocznika 2006 z różnych ośrodków. Za tydzień, tj. w sobotę 9 lutego 2019r. sprawdzi się trzeci raz.

Tym razem chodzi o sparingowy mecz z Escolą Varsovia, który odbędzie się tego dnia o godz.14.00 na boisku sztucznym (pod balonem), usytuowanym przy kompleksie obiektów przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.