1% dla MKS-u? Znowu możecie to zrobić 14.02.2019r.
Dziesiąty raz informujemy o akcji przekazywania jednego procenta z dorocznego rozliczenia z fiskusem na rzecz stowarzyszenia MKS Debrzno. Zachęcamy do wsparcia naszego klubu wszystkich z nim związanych, od kibiców, przez zawodników, trenerów, działaczy, na rodzicach młodych piłkarzy skończywszy. To bardzo prosta operacja, nie wymagająca ani wielkiego wysiłku, ani też nie powodująca żadnego uszczerbku w finansach danej osoby.

Każdy z podatników na obowiązek do 30.04.2019 r. złożyć stosowne dokumenty we właściwym terytorialnie urzędzie skarbowym, aby dokonać rozliczenia za rok 2018. Przy tej okazji istnieje doskonała sposobność przekazania stosownej kwoty (zależnej oczywiście od zarobków) na rzecz organizacji pożytku publicznego. Wprawdzie Miejski Klub Sportowy Debrzno nie ma tego statusu, ale to w żadnym razie nie blokuje szansy pomocy czerwono-niebieskim z Grodu Dzika. Otóż można to uczynić za pośrednictwem współpracującej z klubem warszawskiej Fundacji "Partnerstwo", zajmującej się upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu.

Zatem wystarczy w odpowiedniej rubryce formularza wpisać nr KRS tejże fundacji (0000197334) i w informacji uzupełniającej umieścić pełny adres naszego klubu (MKS Debrzno, ul Traugutta 2, 77-310 Debrzno). Urząd skarbowy do 30.07.2019 r. przekaże zebraną w ten sposób kwotę Fundacji "Partnerstwo", a ta na podstawie umowy darowizny prześle ją na konto MKS-u w ciągu trzech następnych miesięcy.

Zapraszamy do wsparcia emkaesiaków w ten nieskomplikowany sposób. Jeśli uznacie, że warto to zrobić, prosimy o skorzystanie z powyższej "instrukcji". Dodajmy, iż w latach 2010-2018 z tego tytułu znalazło się na koncie MKS-u dokładnie 9075 złotych, które to środki zostały przeznaczone na cele statutowe (zakup sprzętu sportowego).