Bambinis Cup w Trzciance odwołany26.03.2019r.
Niemal równe dwa miesiące temu anonsowaliśmy wyjazd drużyny juniorów D1 (rocznik 2006 i młodsi) prowadzonej przez Pawła Władyczaka na halowy turniej z cyklu Bambinis Cup do Trzcianki. Zawody miały się odbyć w sobotę 30 marca o godz.14.00, lecz gospodarze poinformowali właśnie o ich odwołaniu.

Czerwono-niebiescy przyjęli zaproszenie do udziału w imprezie, gdyż w I kolejce słupskiej klasy okręgowej w weekend 30/31 marca mają w terminarzu wpisaną pauzę i w ten sposób wypełnilibyśmy lukę w kalendarzu zamierzeń tej drużyny. Jak się dowiedzieliśmy, zrezygnowano z organizacji turnieju, ponieważ z przyjazdu do Trzcianki wycofało się aż pięć ekip, które zaczynają ligę na otwartych boiskach. To logiczne, ale nasuwa się pytanie czy zgłaszając się do tych zawodów kluby nie wiedziały wcześniej o zmaganiach o punkty? Związkowe plany są ogłaszane zwykle dużo prędzej, więc...

Tak czy siak, szkoda, ale cóż, może uda nam się w przyszłości zawitać do Trzcianki z którymś z zespołów juniorskich emkaesiaków, bo nowe tereny to zawsze nowe doświadczenia i możliwość gry z przeciwnikami, z którymi na co dzień nie mamy okazji się mierzyć.