Dwa mecze dyskwalifikacji Szymona Malmona04.04.2019r.
Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na wczorajszym posiedzeniu ukarała zawieszeniem na dwa spotkania ligowe zawodnika MKS-u Debrzno Szymona Malmona. Przypomnijmy, że piłkarz otrzymał czerwoną kartkę w meczu 18. serii rozgrywek klasy okręgowej z Sokołem Wyczechy (4:4) 31 marca.

Oznacza to, że "Digi" będzie pauzował w najbliższą niedzielę 7 kwietnia (potyczka na wyjeździe z Jantarią Pobłocie) oraz sześć dni później, w sobotę 13 kwietnia, gdy na Stadionie Miejskim zagramy z Chrobrym Charbrowo. Ponownie stanie się dostępny dla trenera Pawła Władyczaka przy sporządzaniu kadry na derby z Piastem w Człuchowie w środę 17 kwietnia.