MKS zwycięski w... turnieju piłkarzyków 15.07.2019r.
12 lipca z okazji "Dni Debrzna" i "Święta Dzika" na Rynku Miejskim zorganizowano imprezę rekreacyjno-sportową pod nazwą "Piłkarzyki na wesoło". Na specjalnie przygotowanym, profesjonalnym boisku do zmagań przystąpiło aż dziesięć drużyn, a zawodnicy niczym w grze znanej w wersji stołowej, ale tym razem zupełnie inaczej, bo jako "żywe eksponaty", walczyli na całego z towarzyszeniem salw śmiechu o każdą piłkę. Kto był najlepszy? MKS...

Licznie zgromadzona publiczność obejrzała mnóstwo efektownych akcji, zwrotów sytuacji, spektakularnych zagrań i mimo ogromu zabawy również zaciekłej rywalizacji o trzy nagrody ufundowane przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki związane ze spędzeniem wolnego czasu tego lata nad jeziorem Żuczek i dobrami oferowanymi przez tamtejszy Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy. Oprócz emkaesiaków (grali w składzie: Michał Dunikowski, Wojciech Marzec, Kamil Masternak, Jakub Nykiel i Kacper Wegner) otrzymali je zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca, a więc FC Strzelecka i... tu uwaga, bo nazwa zespołu była baaaardzo specyficzna, aczkolwiek odpowiadająca rzeczywistości: Czterech Grubych i Chudy Bramkarz! Okolicznościowe vouchery wręczyli kapitanom czołowych teamów dyrektor CKST Wiesława Borowiec oraz sędzia główny turnieju Paweł Władyczak.

O tym jak bardzo wyrównany był poziom gry w fazie play-off niech świadczy fakt, że obydwa półfinały oraz potyczka o trzecią pozycję kończyły się dogrywkami, a jedna z nich trwała (do "złotego" gola) dłużej niż podstawowy czas meczu... Wrażenia przednie!

Poniżej wypełniamy kronikarską powinność prezentując komplet rezultatów "Piłkarzyków na wesoło":

MKS- Radni 8:0
OSP Mężczyźni- Kopeć Team 6:4