Włókniarz zamiast Polonii08.08.2019r.
Nieco inaczej niż zakładaliśmy zakończą się przygotowania drużyny seniorów MKS-u do rozgrywek ligowych. Plan sparingów przewidywał jako ostatnie starcie u siebie z Polonią Jastrowie w niedzielę 11 sierpnia o godz.17.00. Ponieważ jednak poloniści mają w nadchodzący weekend rozegrać mecz Pucharu Polski z Koroną Brzeźnica, stało się oczywiste, że czerwono-niebiescy zostali naprędce zmuszeni do szukania innego rywala na kontrolną konfrontację.

Tym przeciwnikiem będzie Włókniarz Okonek, a więc tak jak jastrowiacy również przedstawiciel pilskiej klasy A. Data rozegrania potyczki pozostaje bez zmian, ale piłkarze wyjdą na boisko w Okonku, a nie w Debrznie i godzinę wcześniej, tj. o 16.00. Taka była prośba ekipy z woj. wielkopolskiego, na którą przystaliśmy.