"Dzikie" zespoły tuż, tuż...13.08.2019r.
20 sierpnia 2019 r. (wtorek) o godz.10.00 na Orliku przy Stadionie Miejskim w Debrznie zorganizujemy siedemnastą edycję turnieju piłki nożnej "dzikich" drużyn "Wakacje 2019". Zachęcamy do udziału w zawodach dzieci i młodzież, mając nadzieję na szerokie zainteresowanie uczestników z Grodu Dzika i okolic, ale też... nie tylko. Formuła zawodów jest bowiem, podobnie jak w latach ubiegłych, zupełnie otwarta i dopuszcza udział w nich zespołów spoza gminy, a także zawodników czasowo przebywających w mieście nad Debrzynką i w jego pobliżu.

Całość będzie przebiegać w trzech kategoriach wiekowych: 1) szkoła podstawowa (rocznik 2007 i młodsi), 2) szkoła podstawowa i "ostatki" gimnazjum w poprzednim roku szkolnym (czyli roczniki 2003, 2004, 2005 oraz 2006) i 3) szkoły ponadgimnazjalne, przy zachowaniu zasady, że tegoroczni maturzyści (jednak maksymalnie z rocznika 1999) mają jeszcze prawo wystąpić w turnieju.

Drużyny mogą się składać z dowolnej liczby osób, przy czym jednocześnie na boisku będzie przebywać sześciu zawodników w przypadku najmłodszej kategorii oraz pięciu w dwóch starszych. Akces do imprezy należy zgłaszać cały czas pod numerem telefonu 609 266 529 lub w biurze klubowym w budynku przy stadionie w dni powszednie w godz.9.00-20.00. Lista uczestników zostanie zamknięta pół godziny przed startem turnieju, tj. 20 sierpnia o 9.30. Na najlepsze trzy ekipy w każdej części zawodów czekają pamiątkowe puchary, oprócz tego będą wyróżnienia indywidualne (nagrodzimy najlepszych strzelców w każdej kategorii), upominek przekażemy też najmłodszemu zawodnikowi, a specjalny puchar trafi do teamu z najbardziej oryginalną nazwą.

Przyszłotygodniowe przedsięwzięcie jest elementem realizowanego przez MKS zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Od przedszkolaka po oldboja - aktywni sportowo 2019", dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno. Do zobaczenia w przyszły wtorek!