FC Pidżamersi i Już Mówiłem najlepsi w imprezie "dzikich" drużyn22.08.2019r.
Siedem zespołów w dwóch kategoriach wiekowych zdecydowało się pobawić na "Orliku" przy Stadionie Miejskim w wakacyjny futbol "dzikich" ekip. Łącznie w imprezie wzięło udział 47 osób, rozegrano dziewięć meczów, a piłka znajdowała drogę do siatki 69 razy. Dużo bardziej wyrównana stawka przystąpiła do gry w starszych rocznikach, czyli wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gdzie triumfowali reprezentanci teamu Już Mówiłem.

W gronie młodszych bez problemu zdystansowali resztę piłkarze FC Pidżamersów. Z tego zespołu wywodził się również król strzelców (Jakub Nykiel), a w pierwszej z omawianych kategorii nagrodę otrzymał Kacper Bielecki, też grający w zwycięskiej ekipie. Najmłodszym uczestnikiem okazał się 10-latek Dawid Białek (Wolni Strzelcy), a suwenir za najbardziej oryginalną nazwę drużyny przyznano zawodnikom z Za Dotację Baluj.

Upominki (puchary i statuetki) wręczali sędzia główny zawodów Łukasz Płóciennik oraz Paweł Władyczak.

Turniej zorganizował MKS w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Od przedszkolaka po oldboja - aktywni sportowo 2019", dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.

Szkoła podstawowa i III klasa Gimnazjum

FC Pidżamersi- Wolni Strzelcy 12:1
FC Pidżamersi- Spocone Dziki Matvała 10:3
Spocone Dziki Matvała- Wolni Strzelcy 5:1