"Razem - aktywnie, zdrowo, bezpiecznie" - 1 września piknik Akademii Piłkarskiej MKS-u29.08.2019r.
1 września 2019 r. (niedziela) w godz.12.00-14.30 na Stadionie Miejskim w Debrznie królować będzie zabawa, radość, dzieci i młodzież oraz naturalnie piłka nożna. Ale... nie tylko, bo kolejny piknik Akademii Piłkarskiej naszego klubu to również mnóstwo innych atrakcji i co ważne przeznaczonych dla WSZYSTKICH, ponieważ formuła imprezy jest jak najbardziej otwarta.

Współorganizatorem przedsięwzięcia są podobnie jak w 2018 roku przyjaciele ze Stowarzyszenia Przedsiębiorców Gminy Debrzno i liczne grono wolontariuszy związanych z instytucjami oraz osoby prywatne, w tym oczywiście Rodzice dzieci ćwiczących w czerwono-niebieskich barwach. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Razem - aktywnie, zdrowo i bezpiecznie".

W programie obok stałych punktów takich jak pasowanie na piłkarza, wyróżnienia, podziękowania, zdjęcia drużyn juniorskich emkaesiaków, pokazowe treningi, gry i zabawy ruchowe, zachęcamy do korzystania ze stref bezpieczeństwa, relaksu, dla najmłodszych, strefy EMBRO, usług trenera personalnego, a także szerokiej oferty firmy Aga Toma z Barwic, czyli tak zawsze mocno obleganej dmuchanej zjeżdżalni, foot darta, rewelacyjnych Bumper Balls i nowości, a więc "skakańca". Nie zabraknie napojów, ciast i innych smakołyków. Widzimy się za trzy dni na obiekcie przy ul. Sportowej!