Kucwaj, Kuliński i Wenda zasilili drużynę juniorów B03.09.2019r.
Pod koniec ubiegłego tygodnia MKS uprawnił do gry w klasie okręgowej juniorów B trzech zawodników, których macierzystym klubem jest GTS Orzeł Lipka. Dwóch z nich grało już w czerwono-niebieskich barwach w sezonie 2018/2019, jeden jest zupełnym nowicjuszem w ekipie z ul. Sportowej, prowadzonej przez Łukasza Płóciennika.

Mowa o Przemysławie Kucwaju, Jakubie Kulińskim i Gracjanie Wendzie. Pierwszy futbolista ma 15 lat i został przez debrznian czasowo transferowany do końca edycji 2019/2020, natomiast rok starsi Kuliński i Wenda po okresie wypożyczenia przeszli definitywnie do teamu znad Debrzynki jako mający status wolnych zawodników. Kuba w poprzedniej kampanii wystąpił wśród emkaesiaków w 14 spotkaniach o ligowe punkty, natomiast Gracjan zagrał również czternaście meczów, zdobywając przy tym 11 goli.

Omawiani piłkarze zaliczyli już także mistrzowskie zawody w obecnej rundzie, 31 sierpnia w Lipnicy, przyczyniając się do rezultatu remisowego (2:2), a Wenda bardzo solidną postawę okrasił strzeleniem obydwu bramek dla zespołu Płóciennika. Brawo!