środa 17 kwietnia godz.18.30-20.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia 19.00-20.30 Stadion Miejski/boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Sokołem Wyczechy niedziela 21 kwietnia godz.15.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Tęczą Brusy poniedziałek 15 kwietnia godz.14.50 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
JUNIORZY E1
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F2
poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Tęczą Brusy poniedziałek 15 kwietnia godz.14.50 Stadion Miejski
AKTUALNOŚCI
Najmłodsi na start!
05.09.2019r.
Trzy drużyny reprezentujące MKS Debrzno w rozgrywkach najmłodszych już wkrótce rozpoczną gry turniejowe. Za kilka dni (8 i 9 września) ze swoimi rówieśnikami spotkają się juniorzy F1 (rocznik 2011 i młodsi) oraz E1 (rocznik 2009 i młodsi), natomiast 16 września swój debiut zaliczą piłkarki i piłkarze juniorów F2 (rocznik 2012 i młodsi). Dzisiaj przedstawiamy terminy łącznie dziewięciu jesiennych imprez odbywających się pod egidą Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, dedykowanych dzieciom.
Warto zwrócić uwagę, że w każdej z omawianych kategorii MKS będzie gospodarzem zawodów umiejscowionych na Orliku przy Stadionie Miejskim. Kibicujmy, mocno trzymajmy kciuki za podopiecznych Dariusza Piekarskiego i Norberta Muchy, pamiętając przy tym, że na tym etapie rozwoju to przede wszystkim dobra zabawa dla małych futbolistek i futbolistów, a w drugiej kolejności rywalizacja sportowa.
Poniżej wykaz turniejów w poszczególnych kategoriach oraz miejsce rozgrywania meczów:
Juniorzy E1 (rocznik 2009 i młodsi, trener Dariusz Piekarski)
9 września 2019 r. (poniedziałek) godz.17.00 Debrzno
23 września 2019 r. (poniedziałek) godz.17.00 Chojnice
7 października 2019 r. (poniedziałek) godz.17.00 Człuchów
Juniorzy F1 (rocznik 2011 i młodsi, trener Norbert Mucha)
8 września 2019 r. (niedziela) godz.11.00 Czarne
21 września 2019 r. (sobota) godz.11.00 Debrzno
6 października 2019 r. (niedziela) godz.13.00 Wyczechy
Juniorzy F2 (rocznik 2012 i młodsi, trener Norbert Mucha)
16 września 2019 r. (poniedziałek) godz.17.00 Chojnice
30 września 2019 r. (poniedziałek) godz.17.00 Przechlewo
14 października 2019 r. (poniedziałek) godz.17.00 Debrzno