Liczne zmiany w ligowym kalendarzu17.09.2019r.
Pięć meczów mistrzowskich drużyn MKS-u Debrzno w najbliższym czasie odbędzie się w innych terminach niż zakładały to dotychczasowe ustalenia. Kluczowe roszady będą dotyczyć weekendu 28/29 września, kiedy to korekta dosięgnie... wszystkich czterech spotkań ekip z ul. Sportowej! Pora zatem na szczegóły...

Lawinę poprawek ruszył trzy dni temu... Olimpijczyk Kwakowo. Otóż początkowo mieliśmy zagrać z tym zespołem w I Lidze Wojewódzkiej juniorów C2 w sobotę 28 września o godz.11.00, ale gospodarze podali, iż zawody zaistnieją ostatecznie 29 września o godz.15.00. To spowodowało, że aby podołać organizacyjnie musieliśmy zmienić daty i godziny gier innych drużyn znad Debrzynki, te wyznaczone na Stadionie Miejskim. Oznacza to, że seniorzy zmierzą się z Zawiszą Borzytuchom 28 września o godz.16.00 (zamiast 29 września), juniorzy B podejmą Start Miastko też 28 września, lecz o godz.11.00 (a nie 16.00), natomiast juniorzy D2 skonfrontują się z Kolejarzem Chojnice 29 września o godz.10.00, czyli 60 minut prędzej.

Ostatnia ze zmian to przeniesienie (zresztą drugi raz) na prośbę rywali potyczki juniorów D2 JFA Przechlewo- MKS ze środy 25 września o godz.17.30 na 9 października o godz.16.45. To akurat musi jeszcze potwierdzić Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, ale sprawa ma charakter jedynie formalny.