Sparingowa strzelanina07.10.2019r.
Wykorzystując przerwę w ligowych zmaganiach juniorzy C2 udali się do Czarnego, gdzie zagrali towarzyskie zawody z ekipą juniorów C1 Czarnych. Spotkanie zakończyło się nadspodziewanie wysoka wygraną czerwono-niebieskich, którzy rozgromili lokalnych rywali aż 13:2.

Team Pawła Władyczaka od początku mocno, z werwą zaatakował i kwestią czasu było, gdy przełoży się to na klarowne okazje i trafienia. Pod każdym względem byliśmy lepszym zespołem i pieczętowaliśmy raz po raz sporą przewagę dużą liczbą bramek. Do przerwy prowadziliśmy 7:1 (cztery gole Dominika Pikulika, trzy Jakuba Piotrowskiego), a jedyną bramkę emkaesiacy stracili w doliczonym czasie po ładnym uderzeniu pod poprzeczkę.

Po zmianie stron obraz gry niemal identyczny i dalszych sześć goli debrznian, przy czym snajperskie akcenty rozłożyły się zupełnie inaczej. Pikulik dopisał sobie dwa gole, po jednym strzelili Hubert Kaczmarczyk, Dominik Sobczak, Michał Szajgin i z rzutu karnego Michał Birosz. W 61 min. jeden jedyny raz w tej części gospodarze znaleźli sposób na naszą defensywę i stąd bardzo wysoki końcowy wynik.

Dobrze, że zagraliśmy ten mecz, wypełniając lukę w ligowym kalendarzu. Teraz wracamy do konfrontacji o punkty i w niedzielę 13 października o godz.11.00 podejmiemy na Stadionie Miejskim Chojniczankę Chojnice.

Czarni Czarne (juniorzy C1)- MKS Debrzno (juniorzy C2) 2:13 (1:7)
Gole dla MKS-u: Dominik Pikulik (2, 11, 22, 28, 50, 79), Jakub Piotrowski (9, 13, 31), Hubert Kaczmarczyk (53), Dominik Sobczak (67), Michał Szajgin (69), Hubert Birosz (74-k)
MKS: Mat. Szajgin, Olas- Bednarczyk, Birosz, Brzykcy, Jakubowski, H. Kaczmarczyk, Łabędź, Pikulik, Piotrowski, Sobczak, Mich. Szajgin, Szlaga, Śledziński, W. Wrzeszcz