Najmłodsi zakończyli rundę jesienną15.10.2019r.
Na "Orliku" przy Stadionie Miejskim w Debrznie wczoraj w godzinach popołudniowych, w towarzystwie pokaźnej grupy rodziców-kibiców oraz... złotej polskiej jesieni, rywalizowały o ligowe punkty drużyny juniorów F2, a więc zawodniczki i zawodnicy urodzeni w 2012 roku (i młodsi). Najwięcej powodów do zadowolenia w ostatnim w tej części edycji turnieju mieli mali piłkarze JFA Przechlewo i Kolejarza Chojnice, solidarnie odnosząc po dwie wygrane i remisując w bezpośrednim meczu.

Zespół MKS-u trenowany przez Norberta Muchę walczył znowu ambitnie, ale nie zdołaliśmy uniknąć porażek. W pierwszym spotkaniu, z Kolejarzem, przy stanie 0:1, po solowej akcji sfaulowany został w polu karnym Filip Nylec i sam poszkodowany po chwili wykonywał karnego. Jego strzał sparował jednak golkiper rywali. Potem Filip zdobył ładną, swoją debiutancką, bramkę w meczu z Piastem Człuchów, a za moment miał kolejną dogodną okazję na doprowadzenie do remisu, lecz nieznacznie lepszy był przeciwnik. Przegrywamy, ale brawa dla wszystkich 11 zawodników emkaesiaków, bo czynią stopniowe, minimalne, ale widoczne postępy.

Rezultaty meczów i zdobywca gola dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 2:0
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 0:3
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 1:1
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:2 (Nylec)
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 0:2
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 0:3

MKS: J. Bielecki, Sz. Kaczyński, Kiestrzyn, Krzemiński, Laskowski, Nylec, Obarzanek, Ogierman, Osięglewski, Wasyłyk, Wegner