Liga halowa? Będzie!22.10.2019r.
Najprawdopodobniej w niedzielę 1 grudnia zainaugurujemy XXII edycję Debrzeńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich, czyli imprezę, która pozwala zwalczyć zimową nudę w weekendy i jest dobrą odskocznią od tradycyjnych rozgrywek ligowych na normalnych boiskach. Nieprzerwanie od 1998 roku obiekt Szkoły Podstawowej jest areną zmagań zawodników zarówno występujących na co dzień w klubach, jak i zupełnych amatorów.

Dzisiaj ruszamy z zapisami informując, iż podobnie jak w latach poprzednich przewidujemy format rozgrywek 10-zespołowy. To ze względu na możliwości lokalowe (szatnie), ale nade wszystko kalendarzowe, ponieważ maksymalnie do końca stycznia chcielibyśmy całość zakończyć. Zapraszamy do zgłaszania akcesu do DHLPP, osobiście w biurze klubowym na Stadionie Miejskim w Debrznie (poniedziałek-piątek godz.9.00-19.00) lub telefonicznie (609 266 529, Sebastian Michno). Po zamknięciu listy uczestników odbędzie się zebranie organizacyjne, na którym omówimy szczegóły związane z przebiegiem sezonu 2019/2020.