Dużo radości w trakcie noworocznego turnieju08.01.2020r.
Zawodniczki i zawodnicy rocznika 2012 (i młodsi) spotkali się w sobotę 4 stycznia w hali szkolnej w Czarnem na noworocznej futbolowej imprezie towarzyskiej, w której wzięło udział pięć drużyn, grających systemem "każdy z każdym" dwie rundy. Było zatem sporo zabawy w futbol oraz jak zwykle pasja i duże zaangażowanie samych małych piłkarzy oraz ich rodziców. Zespół MKS-u, prowadzony przez Norberta Muchę, pokazał bardzo dobrą dyspozycję, dzielnie rywalizując z koleżankami i kolegami z czterech innych ośrodków. Nade wszystko najważniejsze jest zyskiwanie doświadczenia na przyszłość w warunkach meczowych.

Przedstawiamy wyniki spotkań oraz strzelców bramek dla debrznian, pomijając końcową tabelę, bo taki był zamysł organizatorów:

AP Szczecinek- Piast Człuchów 0:0 i 0:1
Hubertus Biały Bór- MKS 1:1 (Nylec) i 1:0
Czarni Czarne- AP 1:3 i 2:0
Piast- Hubertus 0:0 i 2:0
Hubertus- Czarni 1:1 i 2:0
MKS- Piast 0:0 i 0:0
Czarni- MKS 1:3 (Nylec 2, L. Wegner) i 0:0
AP- Hubertus 1:2 i 0:0
MKS- AP 1:0 (L. Wegner) i 3:0 (Nylec 2, Osięglewski)
Piast- Czarni 1:2 i 1:1

MKS: Jan Bielecki, Szymon Kaczyński, Wojciech Laskowski, Filip Nylec, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Amelia Wasyłyk, Wiktor Wasyłyk, Iga Wegner, Lena Wegner