Druga lokata i duży niedosyt10.02.2020r.
Ambicją organizatorów turnieju halowej piłki nożnej juniorów B (rocznik 2003 i młodsi), a więc UKS "Lider" Miastko, było zgromadzenie na starcie ośmiu zespołów. Ten plan nie powiódł się, co kolejny raz dowodzi tego, iż w niewielu klubach szkoli się na naszym terenie młodzież w tej kategorii wiekowej. W sobotę 8 lutego zagrało zatem pięć ekip systemem "każdy z każdym" i choć impreza nie stała na nadzwyczajnym poziomie, to jednak zmagania były ciekawe, a losy pierwszej lokaty rozstrzygnęły się dopiero w ostatnim meczu.

Trenowani przez Łukasza Płóciennika czerwono-niebiescy powinni zwyciężyć w miasteckich zawodach i pisząc te słowa nie przesadzamy ani trochę, ponieważ po dwóch gładkich trumfach z SP3 Miastko (6:1) i Stalą Jezierzyce (4:1), w trzecim występie prowadzili ze Startem Miastko 4:1. Prowadzili, ale nie tylko nie wygrali, nawet nie zremisowali, tylko przegrali 4:5... Ech! Zabrakło najwyraźniej koncentracji, może nawet szacunku do przeciwnika i... hali, gdzie przecież przekonywaliśmy się wcześniej wielokrotnie jak łatwo można stracić nawet największą przewagę, biorąc pod uwagę szybkość, dynamikę gry. Czwarte spotkanie przyniosło remis 1:1 z U-2 Bytów i otworzyło ostatniemu rywalowi emkaesiaków ścieżkę do szczytu tabeli. Koncertowo ją zresztą zaprzepaścił, ulegając Stali 0:3, dla której te trzy punkty były... jedynymi w całych zawodach. W tej sytuacji nagrodę za pierwsze miejsce zgarnął miastecki Start.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

MKS- SP3 Miastko 6:1 (Nykiel 2, Wenda 2, Kuliński, Małka)
U-2 Bytów- Start 2:1
Stal- MKS 1:4 (Wenda, Nykiel, Małka, Mrozik)
SP3 Miastko- U-2 Bytów 1:5
Start- MKS 5:4 (Nykiel 2, Wenda 2)
SP3 Miastko- Stal 2:1
MKS- U-2 Bytów 1:1 (Wenda)
Start- Stal 6:2
Start- SP3 Miastko 6:4
Stal- U-2 Bytów 3:0

1.Start Miastko 9 18-12