Tegoroczne nocne "haratanie w gałę" wcześniej niż zwykle15.06.2020r.
Od 2016 roku odbywa się w Debrznie nietypowa impreza piłkarska dla miłośników tej dyscypliny sportu, a mianowicie turniej nocny, który tradycyjnie ma miejsce na Orliku przy Stadionie Miejskim. Jej inicjatorem i współorganizatorem jest Krzysztof Dudzic i to właśnie wraz z zawodnikiem drużyny seniorów MKS-u zapraszamy na piątą edycję tych specyficznych, ale bardzo lubianych przez uczestników zawodów. Tym razem, odmiennie niż w poprzednich latach, spotkamy się na ul. Sportowej nie w sierpniu, lecz kilka tygodni wcześniej, a dokładnie w piątek 10 lipca o godz.20.00. Finał zmagań i wręczenie nagród przewidujemy na mniej więcej pierwszą w nocy, oczywiście już w sobotę 11 lipca.

Na Facebooku K. Dudzic utworzył specjalne wydarzenie informujące o turnieju, przyjmujemy również zgłoszenia drużyn. Można tego dokonać telefonując do Krzysztofa (691 295 909) albo Sebastiana Michno (609 266 529). Sugerujemy, aby delikatnie się spieszyć, ponieważ założyliśmy analogicznie jak w 2019 roku, iż w rywalizacji weźmie udział maksymalnie 10 zespołów. Przyjęliśmy też limit wiekowy, w związku z tym najmłodszymi będą mogli być futboliści urodzeni w 2004 roku, a zatem rocznikowo szesnastolatkowie. Stawkę ekip podzielimy poprzez losowanie na dwie grupy, w których zagrają "każdy z każdym" (pojedynczy mecz potrwa 10 minut), a następnie po dwa najlepsze teamy awansują do fazy półfinałowej, gdzie stoczą między sobą decydującą rozgrywkę o cztery czołowe lokaty.

Nasz klub organizuje tę imprezę w ramach projektu "Sport dla każdego- MKS dla gminy Debrzno 2020" dofinansowanego przez Gminę Debrzno. Zapraszamy!