Na platformie zrzutka.pl kolejny raz staramy się o kosiarkę wrzecionową05.07.2020r.
Rozmowy z władzami gminy, dwukrotny start w Budżecie Obywatelskim - jak dotąd nie udało się wywalczyć niebagatelnej kwoty 50 tysięcy złotych, aby zrealizować ambitny cel zakupu na potrzeby utrzymania boiska na Stadionie Miejskim w Debrznie nowoczesnej, profesjonalnej kosiarki wrzecionowej. Nie rezygnujemy jednak... Za kilka miesięcy odbędzie się następna edycja Budżetu Obywatelskiego i wprawdzie w klubie nie podjęto jeszcze wiążącej decyzji czy w jego ramach znowu "powojujemy" o to urządzenie, lecz jest to bardzo prawdopodobne. Tymczasem staramy się o pieniądze z innego źródła, a mianowicie uruchomiliśmy pod koniec czerwca na platformie zrzutka.pl zbiórkę na omawiany sprzęt...

Każdy może ją wesprzeć dowolną kwotą i jakkolwiek zdajemy sobie sprawę, że będzie niezwykle trudno sfinalizować całość pomysłu sukcesem, lecz mimo to nie poddajemy się. Akcja potrwa do 31 grudnia 2020 roku i zachęcamy, aby ją wzbogacić, choćby właśnie drobnymi środkami. Podkreślamy słowo ZACHĘCAMY, gdyż to najwłaściwsza forma. Nikogo do niczego nie zmuszamy, ale wierzymy w zrozumienie i poparcie sympatyków oraz samych członków czerwono-niebieskiej rodziny. Od lipca 2014 roku nasz obiekt wygląda zupełnie inaczej niż przez dziesiątki wcześniejszych lat, ale jesteśmy przekonani, iż możemy jeszcze lepiej o niego zadbać. Kosiarka wrzecionowa to naprawdę nie jest żadna fanaberia emkaesiaków, tylko niemalże standardowy sprzęt na tego typu boiskach na całym świecie. Dlaczego więc nie spróbować? Wszystko w naszych rękach, głowach i... portfelach!

Link do akcji: https://zrzutka.pl/d7ujst