Krystian Paciorek z powrotem w Piaście 26.07.2020r.
Tylko dwanaście miesięcy trwała druga przygoda z MKS-em Debrzno doświadczonego golkipera Krystiana Paciorka. Zawodnik zdecydował o powrocie do Piasta Człuchów i formalnie sprawa została załatwiona kilka dni temu. "Pacior" ma szansę regularnej gry w zespole biało-niebieskich, gdyż tamtą ekipę opuścił Karol Sowiński, strzegący bramki Piasta w edycji 2019/2020, który objął trenerskie stanowisko i będzie także występował jako piłkarz w Kamionce Kamień Krajeński.

Ten "łańcuch zależności" przesądził o decyzji Krystiana. Dziękując mu za grę w czerwono-niebieskich barwach przypominamy, iż w klubie znad Debrzynki pojawił się zimą 2009 roku, debiutując wśród emkaesiaków dokładnie dwa dni przed swoimi 34. urodzinami, 8 marca 2009 roku. Do 13 lipca 2014 r. nieprzerwanie reprezentował team z ul. Sportowej, kończąc swój pierwszy pobyt w Grodzie Dzika akurat pamiętnym spotkaniem z I-ligową Chojniczanką Chojnice na otwarcie zmodernizowanego Stadionu Miejskiego. Po pięciu latach, latem 2019 roku ponownie zagościł w zespole debrzeńskim, ale od tej pory zaliczył jedynie mecz pucharowy z Bytovią II Bytów oraz ligowy z Jantarią Pobłocie, a ponadto cztery zimowe sparingi oraz cztery letnie. Ostatni, numer 139 w historii jego gry w MKS-ie, przed miesiącem, 26 czerwca 2020 r. z GLKS Wysoka (0:5).