Z Olimpijczykiem w sobotni poranek13.08.2020r.
Kibiców interesujących się meczami juniorów C1 MKS-u w I lidze wojewódzkiej informujemy o istotnej zmianie, która dotyczy najbliższego występu debrznian. Drużyna szkolona przez Pawła Władyczaka w drugiej kolejce kampanii 2020/2021 miała podjąć u siebie zwycięzcę poprzedniej, przerwanej edycji rozgrywek, czyli Olimpijczyka Kwakowo w niedzielę 16 sierpnia o godz.12.00. Zawody odbędą się ostatecznie dzień wcześniej, tj. w sobotę 15 sierpnia o godz.10.00.

Korekta w terminarzu nastąpiła na prośbę drużyny gości, na którą przystaliśmy, a stosowna zmiana została naniesiona w systemie extranet i zaakceptowana przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. Zapraszamy więc sympatyków na obiekt przy ul. Sportowej już pojutrze, w dodatku o wczesnej porze, co biorąc pod uwagę panujące upały, pozwoli obejrzeć zawody w dużo bardziej znośnych warunkach.