Bez Sparty Konarzyny w juniorach D114.08.2020r.
Za dwa tygodnie rozgrywki nowego sezonu rozpocznie kolejna drużyna MKS-u Debrzno, czyli juniorzy D1 (rocznik 2008 i młodsi) trenowana przez Dariusza Piekarskiego. Zmagania w podokręgu słupskim zostały, jak informowaliśmy, podzielone na dwie grupy, a emkaesiacy znaleźli się w drugiej, liczącej osiem ekip. Niestety, jak się okazuje to już nieaktualne, bowiem z rywalizacji wycofała się Sparta Konarzyny.

Oznacza to oczywiście jeden mecz mniej w i tak skromnym kalendarzu rundy jesiennej. Ze spartanami czerwono-niebiescy mieli się skonfrontować w sobotę 3 października o godz.16.00 na Stadionie Miejskim, ale z przyczyn, o których wyżej do spotkania nie dojdzie.