Myśliwiec przed Startem na czołowych miejscach w Człuchowie15.09.2020r.
Zainaugurowaliśmy rozgrywki turniejowe w kategorii juniorów E2 (rocznik 2011 i młodsi). Pierwsza impreza w rundzie jesiennej odbyła się wczoraj na Orliku w Człuchowie i najlepszą formę zaprezentowali zawodnicy Myśliwca Tuchomie, odnosząc cztery zwycięstwa. Drugi był Start Miastko, ponosząc porażkę jedynie z triumfatorami zawodów.

Młodzi emkaesiacy, prowadzeni przez Norberta Muchę, przeszli trudny egzamin, ulegając wyraźnie Myśliwcowi i Startowi, ale w innych meczach było już nieco lepiej. Minimalnie przegraliśmy z gospodarzami z człuchowskiego Piasta, a na koniec dnia zremisowaliśmy z Kolejarzem Chojnice, będąc w samej końcówce tej potyczki blisko wygranej.

Ciągle uczymy się futbolu i ten proces wymaga ogromnej cierpliwości, spokoju, czasu, zaangażowania i charakteru. Co najmniej tego, a przecież to wcale nie wyczerpuje katalogu elementów niezbędnych do czynienia postępu... W 11- osobowej kadrze na wyjazd do Człuchowa znalazło się pięcioro debiutantów, w tym aż trzy dziewczynki (Wiktoria Jarosz, Martyna Nagibor, Zuzanna Żłobecka). Poza nimi premierowe gry ligowe zaliczyli Michał Frydrychowicz i Piotr Pałubicki.

Drugi sprawdzian o punkty zaplanowano w Debrznie na niedzielę 4 października o godz.11.00, jednak data rozegrania tego turnieju może ulec zmianie. Szczegóły wkrótce.

Dziękujemy serdecznie rodzicom dzieci za pomoc w organizacji podróży do Człuchowa i kibicowanie drużynie.

Wyniki spotkań i strzelec bramki dla MKS-u:

Piast Człuchów- Start Miastko 0:3
MKS Debrzno- Myśliwiec Tuchomie 0:4
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 3:0
Start Miastko- MKS Debrzno 2:0
Myśliwiec Tuchomie- Kolejarz Chojnice 3:1
Piast Człuchów- MKS Debrzno 1:0
Start Miastko- Kolejarz Chojnice 3:1
Myśliwiec Tuchomie- Piast Człuchów 5:1
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 1:1 (Bieszczad)
Start Miastko- Myśliwiec Tuchomie 1:2

MKS: Bielecki, Bieszczad, A. Czyżykowski, Frydrychowicz, Jarosz, Laskowski, Litwiniuk, Nagibor, Osięglewski, Pałubicki, Żłobecka