Jeden mecz pauzy Wojciecha Tarasa18.09.2020r.
Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na czwartkowym posiedzeniu ukarała dyskwalifikacją w wymiarze jednego spotkania ligowego zawodnika drużyny seniorów MKS-u Debrzno Wojciecha Tarasa, który otrzymał czerwoną kartkę za faul taktyczny w rozegranej 13 września wyjazdowej potyczce z Bytovią II Bytów.

Oznacza to, że "Wyrostek" nie zagra w najbliższym meczu o punkty emkaesiaków, pojutrze z Chrobrym Charbrowo na Stadionie Miejskim. W kolejnych konfrontacjach będzie już mógł być z powrotem brany pod uwagę przez trenera Sławomira Słonkę przy ustalaniu kadry.