Porażka ze Startem i trzecia lokata juniorów D1 na półmetku11.10.2020r.
Nie udała się próba zachowania drugiego miejsca w tabeli klasy okręgowej naszym juniorom D1. Drużyna rocznika 2008 (i młodsi) prowadzona przez Dariusza Piekarskiego po bardzo wysokiej przegranej w Dębnicy z Liderem Rychnowy chciała się zrehabilitować i zawalczyć skutecznie w ostatniej kolejce o obronę pozycji wicelidera na koniec rundy jesiennej. Mimo świetnego początku meczu w Miastku ze Startem i szybkiego prowadzenia, dalszy przebieg potyczki był niekorzystny i skończyło się wynikiem 3:7...

Niepowodzenie na pewno w rozmiarach zbyt wyraźnych w stosunku do obrazu gry, jednak nie zmienia to faktu, że gospodarze zasłużenie sięgnęli po trzy oczka. Od 3. minuty wygrywaliśmy po precyzyjnie wykonanym rzucie karnym przez Mateusza Kulickiego. W pierwszym kwadransie graliśmy odważnie, mając kolejne dwie okazje na drugą bramkę, ale od chwili straty gola w 15. minucie sytuacja diametralnie się odwróciła i dominowali miejscowi. Do przerwy przegrywaliśmy już 1:5, a hat trickiem popisał się Jan Wolski, który na dodatek po zmianie stron dołożył kolejne trafienie.

W 55 min. zrobiło się aż 7:1, przewaga miasteckiej ekipy nie podlegała dyskusji, ale czerwono-niebiescy nie zrezygnowali ze starań o swoje szanse i wykorzystali je dwukrotnie w 61 i 68. minucie, za sprawą Emila Paczkowskiego i Antoniego Sadowskiego.

Podziękowania dla Rodziców (Anna Miśta i Monika Sodkiewicz) za wspieranie drużyny (nie pierwszy raz!) na meczu wyjazdowym. Następna taka okazja... na wiosnę!

Start Miastko- MKS Debrzno 7:3 (5:1)
Gole dla MKS-u: Mateusz Kulicki (3-k), Emil Paczkowski (61), Antoni Sadowski (68)
MKS: Fąs, Kaszubowski- Białek, Domek, Jaśkiewicz, Kaczor, Karbownik, Kulicki, F. Lange, Paczkowski, Paprota, Sadowski, Szyszka