Wesprzyj PROJEKT NR 3 w Budżecie Obywatelskim 2021 - to może być nasz wspólny sukces! 13.10.2020r.
W niedzielę 18 października 2020 r. w godz.8.00-20.00 w sali Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbędzie się głosowanie w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Debrzno, tym razem odnoszące się do realizacji projektów w roku 2021. Kolejny raz wśród zgłoszonych pomysłów znalazł się ten związany z Miejskim Klubem Sportowym. Podobnie jak w latach 2018 - 2019 będzie można poprzeć wniosek zakładający zakup na potrzeby klubu nowoczesnej kosiarki wrzecionowej, która niezwykle pomogłaby w jeszcze lepszym utrzymaniu bardzo dobrej od 2014 roku płyty boiska Stadionu Miejskiego.

Byliśmy nieco zniechęceni po ubiegłorocznych doświadczeniach i ówczesnej wyraźnej porażce przy urnie, ale mimo to nie rezygnujemy i trzeci raz z rzędu staramy się uparcie zyskać Wasze poparcie. W tym swoistym hat tricku (oby wreszcie udanym) mogą przecież wziąć czynny udział zawodnicy, trenerzy, kibice, sympatycy, rodzice dzieci i one same oraz działacze MKS-u, do czego oczywiście serdecznie zachęcamy. Stanowimy liczne grono, dlatego przy odpowiedniej mobilizacji jesteśmy w stanie razem zdobyć dla czerwono-niebieskiej Rodziny coś szczególnie istotnego i przydatnego. Naprawdę wszystko w naszych rękach! Liczyć się może dosłownie każdy pojedynczy głos. Przypomnijmy sobie jak cztery lata temu udało się osiągnąć sukces, dzięki czemu MKS zyskał efektowną tablicę świetlną i nagłośnienie. Teraz też może być podobnie!

Pamiętajmy o zasadach głosowania. Wybieramy JEDEN projekt, a co BARDZO WAŻNE prawo do pojawienia się w lokalu wyborczym mają WSZYSCY mieszkańcy gminy, bez względu na wiek i to jest zasadnicza zmiana w porównaniu z poprzednimi latami. W 2020 roku zakwalifikowano tylko cztery pomysły, z których aż trzy zostaną zrealizowane, dajmy więc z siebie 100% tak, aby znaleźć się na przysłowiowym "pudle" i cieszyć się wspólnie z następnej pożytecznej rzeczy na obiekcie przy ul. Sportowej. Zachęcamy do poparcia projektu nr 3!

Propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok (w nawiasach wnioskodawcy):

1. "Modernizacja ciągu pieszo-jezdnego na drodze osiedlowej ul. Ogrodowa 6" (Komitet Osiedla Zielone Wzgórze)
2. "Doposażenie placu zabaw przy ul. Czerniakowskiej w Debrznie - etap II" (Wiesława Adler i Adam Hyrycz)
3."Poprawa infrastruktury Stadionu Miejskiego poprzez zakup kosiarki wrzecionowej na murawę boiska do piłki nożnej" (Miejski Klub Sportowy w Debrznie)
4. "Dziki Skatepark 2" (Młodzieżowa Rada Miejska w Debrznie)