Zwycięski sparing w Czarnem20.10.2020r.
Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych juniorzy C1 MKS-u pojechali do Czarnego na towarzyskie spotkanie z Czarnymi, którzy grają szczebel niżej, czyli w klasie okręgowej. Debrznianie wygrali ten mecz 3:2, prowadząc do przerwy 2:0.

Wynik otworzył Jakub Piotrowski w 13. minucie, a potem tuż przed przerwą, w 37 min. atak emkaesiaków sfinalizował precyzyjnym strzałem Dominik Pikulik. W drugiej połowie najpierw w 48 min. Pikulik podwyższył na 3:0, a 60 sekund później gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. W dalszej części obejrzeliśmy jeszcze drugiego gola dla Czarnych i ostatecznie czerwono-niebiescy odnieśli minimalne zwycięstwo.

Spotkanie o wybitnie sparingowym charakterze, bez fajerwerków, ale przydatne, lepsze niż trening w trudnym okresie dłuższej pauzy terminarzowej teamu znad Debrzynki. Być może w weekend 24/25 października zespołowi Pawła Władyczaka uda się jeszcze rozegrać potyczkę towarzyską z FA Fair Play Złotów. Wymaga to jednak potwierdzenia, dlatego w tej chwili to nic pewnego.

Czarni Czarne- MKS Debrzno 2:3 (0:2)
Bramki dla MKS-u: Dominik Pikulik (37, 48), Jakub Piotrowski (13)
MKS: Mat. Szajgin, Olas- Bednarczyk, Birosz, Brzykcy, Drygalski, W. Górecki, Grabka, H. Kaczmarczyk, Kaczyński, Kieruj, Pikulik, Piotrowski, Sobczak, Mich. Szajgin, Szlaga, Śledziński