"Moja wersja herbu MKS Debrzno" - zaczynamy konkurs dla dzieci!12.11.2020r.
Dla uczniów szkół podstawowych mamy nie lada niespodziankę na późnojesienne i zimowe dni. MKS Debrzno wraz z pomysłodawcą całości, a więc Przewodniczącym Rady Osiedla "Na Wzgórzu" Wojciechem Chojeckim rozpisał konkurs plastyczny, w którym czekamy na prace przedstawiające herb naszego klubu w Waszej autorskiej interpretacji. Wraz ze współorganizatorami (Centrum Kultury, Sportu i Turystyki i Stowarzyszenie Przedsiębiorców Gminy Debrzno) oraz burmistrzem Wojciechem Kallasem, który objął honorowy patronat, zachęcamy do udziału dzieci z terenu gminy oraz spoza niej (w tym przypadku muszą być zawodnikami Akademii Piłkarskiej naszego klubu), a stawkę podzielimy na trzy kategorie wiekowe (klasy I, II, III, klasy IV, V, VI oraz klasy VII i VIII). Komisja oceni Wasze dzieła i wytypuje po trzy najlepsze w każdej z w/w grup, a ponadto dodatkowo wyłonimy trzy prace, które otrzymają wyróżnienia specjalne. Konkurs trwa od wczoraj, tj. 11 listopada aż do 12 grudnia.

Warto dodać, że w tym roku obchodzimy 25. rocznicę wydania odznaki MKS-u, a sam herb powstał rok wcześniej. Jego twórcą był w 1994 r. Andrzej Cisoń, który odpowiadając na zapotrzebowanie ówczesnego zarządu klubu stworzył projekt, zaakceptowany potem przez władze czerwono-niebieskich. Co ciekawe, Andrzej znajdzie się w gremium oceniającym dziecięce prace, a więc historia niejako zatoczy koło.

Za wcześnie pisać o nagrodach, ale będą atrakcyjne, a to wszystko dzięki naszym sponsorom, darczyńcom, ludziom dobrej woli, którzy zdecydowali się wesprzeć ciekawą inicjatywę. Na afiszu, który widnieje na sezonie internetowej, a także w regulaminie przedstawiamy całą listę partnerów konkursu. Cóż, czekamy na szeroki odzew dzieci, Waszą inwencję, kreatywność, oryginalne pomysły. Co ważne, trzy zwycięskie prace zostaną zlicytowane w trakcie kolejnej edycji akcji charytatywnej "Debrzno Pomaga" w marcu 2021 roku, co stanowi dodatkowy atut całości!

REGULAMIN KONKURSU