Birosz, Drygalski i Kaczyński na konsultacji w Gdyni19.12.2020r.
Trzej piłkarze drużyny juniorów C1 MKS-u Debrzno Hubert Birosz, Franciszek Drygalski i Jakub Kaczyński w minioną niedzielę 13 grudnia, za sprawą pomocy Rodziców (serdecznie dziękujemy!) uczestniczyli w sprawdzianie na Narodowym Stadionie Rugby organizowanym przez Arkę Gdynia. Omawiana trójka zawodników to wyróżniający się chłopcy z rocznika 2007, grający w zespole Pawła Władyczaka, dla których udział w konsultacji był nagrodą i możliwością pokazania swoich umiejętności na tle testowanych młodych futbolistów z kilku klubów oraz miejscowej ekipy prowadzonej przez trenera Marka Leszczyńskiego.

Hubert, Franek i Kuba zagrali m.in. w grze sparingowej wśród zaproszonych kolegów z innych ośrodków oraz wspólnie w tej grupie przeciwko Arce Gdynia.