Pikulik, Szlaga i Piotrowski na obozach w Olimpijczyku i Arce19.01.2021r.
Trzech czołowych zawodników drużyny juniorów C1 (rocznik 2006 i młodsi) MKS-u Debrzno Dominik Pikulik, Szymon Szlaga i Jakub Piotrowski w trakcie ferii zimowych uczestniczyło w obozach w innych klubach. Pierwszy z nich w dniach 9-14 stycznia przebywał w Darłowie na zgrupowaniu beniaminka Centralnej Ligi Juniorów Olimpijczyka Kwakowo, natomiast Szymon i Kuba pojechali do Jarocina, gdzie w okresie 9-16 stycznia trenowali z drużyną Arki Gdynia.

Naturalnie ma to związek z przyszłością w/w piłkarzy, którzy są predestynowani do tego, aby wkrótce kontynuować przygodę sportową w nowym środowisku. W przypadku Szlagi i Piotrowskiego (dla porządku przypomnijmy, że Kuba to futbolista wypożyczony z Czarnych Czarne) wiemy, iż na sto procent pozostaną na rundę wiosenną w zespole Pawła Władyczaka, grającym w I lidze wojewódzkiej, z kolei co do "Pikiego" takiej pewności nie ma. Dominik otrzymał konkretną propozycję dołączenia do ekipy Olimpijczyka i występów na najwyższym szczeblu rywalizacji juniorskiej w kraju w okresie marzec-czerwiec 2021 r. i wspólnie z rodzicami niedługo podejmie decyzję, czy z niej skorzysta.