2051 złotych dla MKS-u z jednego procenta09.02.2021r.
Ponad dwa tysiące złotych wpłynęło niedawno na konto MKS-u Debrzno z tytułu rozliczenia akcji przekazywania 1% należnego podatku odbywającej się za pośrednictwem Organizacji Pożytku Publicznego, jaką jest Fundacja Partnerstwo z Warszawy, z którą klub współpracuje w tym zakresie od dłuższego czasu. Ta akurat kwota to łączne podsumowanie zbiórki z lat 2018-2019.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć w ten prosty, ale dla nas bardzo cenny sposób czerwono-niebieskich z Debrzna. Dzięki Waszej decyzji otrzymane środki wydamy wkrótce na cele statutowe emkaesiaków, a dokładnie zakupimy sprzęt sportowy dla sekcji piłki nożnej. Oczywiście rozliczając się za rok 2020 można również, w ramach identycznych procedur, przekazać 1% należnego podatku na rzecz MKS-u, do czego oczywiście zachęcamy. Jak to uczynić? Wystarczy w odpowiedniej rubryce formularza wpisać nr KRS Fundacji Partnerstwo (0000197334) i w informacji uzupełniającej umieścić pełny adres naszego klubu (MKS Debrzno, ul Traugutta 2, 77-310 Debrzno). Zapraszamy!