Potyczka z Cartusią jednak 2 czerwca26.05.2021r.
Dwukrotnie w ciągu kilku dni zmienił się termin spotkania 31. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów C1, w którym MKS Debrzno ma podjąć na Stadionie Miejskim Cartusię Kartuzy. Początkowo wyznaczyliśmy ten mecz na czwartek (Boże Ciało) 3 czerwca o godz.12.00, lecz jak informowaliśmy goście poprosili o zmianę, na co przystaliśmy, rewanżując się niejako za gest z rundy jesiennej, gdy to nasz klub potrzebował korekty daty konfrontacji między tymi ekipami w Kartuzach.

Przyspieszyliśmy więc godzinę rozpoczęcia zawodów na 11.00, lecz potem, przychylając się powtórnie do kolejnego wniosku gości (który złożyli 24 maja) zdecydowano, iż ostatecznie mecz zaistnieje w kalendarzu futbolowym w środę 2 czerwca o godz.18.00. Będzie to nawet korzystniejsze dla debrznian, gdyż pamiętać należy, że następny występ ligowy (po meczu z Cartusią) czeka podopiecznych Pawła Władyczaka już w sobotę 5 czerwca o godz.13.00 z Jaguarem w Gdańsku, a zatem emkaesiacy odpoczną nieco dłużej przed wyjazdem nad Motławę.