Kolejarz potwierdził prymat, my wygrywamy z Piastem14.06.2021r.
Juniorzy E2 (rocznik 2011 i młodsi) zakończyli edycję 2020/2021 turniejem na "Orliku" w Debrznie, w którym tak jak w poprzednich dwóch imprezach górował chojnicki Kolejarz przed teamem U-2 Bytów. W meczu tych zespołów minimalnie lepsi (3:2) byli zwycięzcy ligi. Czerwono-niebiescy szkoleni przez Norberta Muchę starli się dorównać rówieśnikom z Kolejarza i U-2, jednak przegraliśmy obydwie konfrontacje (odpowiednio 0:1 i 0:2). Lepiej powiodło się gospodarzom w ostatnim meczu, z człuchowskim Piastem, który dzięki bramce Zuzanny Żłobeckiej emkaesiacy wygrali 1:0.

Dzięki temu zwycięstwu MKS zajął trzecią lokatę na finiszu zmagań, chociaż tak naprawdę ważniejszy jest stopniowy rozwój drużyny i poszczególnych zawodników. Pomału idziemy do przodu, powolutku wygląda to coraz bardziej przyzwoicie...

Wyniki spotkań i zdobywczyni bramki dla MKS-u:

MKS Debrzno- U-2 Bytów 0:2
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 3:0
U-2 Bytów- Piast Człuchów 3:0
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 0:1
Kolejarz Chojnice- U-2 Bytów 3:2
Piast Człuchów- MKS Debrzno 0:1 (Żłobecka)

MKS: J. Bielecki, Bieszczad, W. Jarosz, Laskowski, Lisowski, Litwiniuk, Nagibor, Pałubicki, Urban, Wegner, Żłobecka