Druga lokata rocznika 2013, zwycięska Pogoń26.06.2021r.
W dalekim Włynkówku odnotowaliśmy końcowy akcent sezonu turniejów ligowych we wszystkich kategoriach wiekowych z udziałem emkaesiaków. Rywalizowały tam w zaległej, przełożonej z połowy kwietnia, gdy ciągle obowiązywał lockdowm, imprezie juniorów F2 drużyny złożone z piłkarzy urodzonych w 2013 roku (i młodszych). W podróż do miejscowości z gminy Słupsk wybrała się spora grupa rodziców-kibiców, którzy wspierali czerwono-niebieskich w rywalizacji z czterema drużynami. Dziękujemy!

Ekipa prowadzona przez Krzysztofa Dudzica rozpoczęła sobotnie zmagania od przegranej 0:1 z Pogonią Lębork. Był to mecz dwóch najlepszych teamów rundy wiosennej w naszej grupie. Następne dwie gry również przyniosły sporo wrażeń i... zwycięstwa z Diamentem Trzebielino (2:0) i gospodarzami z KS Włynkówko (1:0), dzięki dwóm trafieniom Wiktora Wasyłyka oraz bramki strzelonej przez Marcelinę Obarzanek. Zawody zamknęliśmy porażką z Leśnikiem Cewice 0:1 i ogólnie drugim miejscem w tabeli trzeciego turnieju oraz w klasyfikacji na finiszu sezonu 2020/2021.

Wyniki spotkań i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Diament Trzebielino- KS Włynkówko 1:0
MKS Debrzno- Pogoń Lębork 0:1
KS Włynkówko- Leśnik Cewice 0:0
MKS Debrzno- Diament Trzebielino 2:0 (W. Wasyłyk, M. Obarzanek)
Leśnik Cewice- Pogoń Lębork 0:2
KS Włynkówko- MKS Debrzno 0:1 (W. Wasyłyk)
Pogoń Lębork- Diament Trzebielino 2:0
Leśnik Cewice- MKS Debrzno 1:0
Pogoń Lębork- KS Włynkówko 5:0
Diament Trzebielino- Leśnik Cewice 0:0

MKS: Dziubiński, A. Jarosz, M. Obarzanek, W. Obarzanek, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Traczyk, W. Wasyłyk