Rusza pucharowa karuzela03.08.2021r.
18 sierpnia 2021 r. o godz.18.00 odbędą się spotkania I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Słupskiego. Komisja ds. Rozgrywek ogłosiła zestaw par na ten dzień, składający się z ośmiu konfrontacji. Do podawanej przez nas jakiś czas temu listy 15 klubów spoza IV ligi i klasy okręgowej, a więc tych, które zagrają w tej fazie poprzez zgłoszenia (nie mają obowiązku występować w "turnieju tysiąca drużyn") dokooptowano A-klasowy Granit Kończewo. Bardzo istotna informacja dotyczy czerwono-niebieskich z Debrzna, którzy odmiennie niż ostatnio zainaugurują pucharowe występy od drugiej, a nie trzeciej rundy. Stanie się to 8 września o godz.17.00, a MKS pozna przeciwnika na posiedzeniu komisji w Słupsku 25 sierpnia.

Co ważne, w drugiej rundzie pokażą się wszyscy pozostali przedstawiciele naszego regionu, czyli nie tylko 18 drużyn klasy okręgowej, lecz także sześciu czwartoligowców. Wielce prawdopodobne, biorąc pod uwagę kluczowe jak zawsze uwarunkowania terytorialne, iż rywalem ekipy Pawła Władyczaka będzie jeden z zespołów powiatu człuchowskiego grających z nami w okręgówce (Czarni Czarne, Piast Człuchów, Brda Przechlewo lub Sokół Wyczechy), albo lepszy z pary Skra Bińcze- Granit Koczała, ewentualnie Lider Rychnowy, jeśli oczywiście wyeliminuje rezerwy Kaszubii Studzienice. Czy tak rzeczywiście się stanie zobaczymy za więcej niż trzy tygodnie...

I runda - 18 sierpnia 2021 r. (środa) godz.18.00

Skra Bińcze- Granit Koczała