Sparingowo z... Brazilian Soccer Schools11.08.2021r.
Przebywający na obozie w Człuchowie młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła ze Stargardu występujący pod szyldem Brazilian Soccer Schools byli dzisiejszego popołudnia rywalami w towarzyskiej potyczce ekipy Norberta Muchy. Spotkały się teoretycznie składy złożone z zawodników urodzonych w 2011 r., lecz w naszej drużynie wystąpiły trzy nieco starsze dziewczęta oraz chłopcy nie tylko z nominalnego rocznika.

Zespoły grały na powiatowym "Orliku" przy ul. Koszalińskiej w formule trzech meczów po 15 minut każdy. Czerwono-niebieskich reprezentowali tego dnia: Jan Bielecki, Wiktoria Jarosz, Antoni Litwiniuk, Martyna Nagibor, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Piotr Pałubicki, Maksymilian Szłapiński i Zuzanna Żłobecka.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu!