Dwie zmiany we władzach klubu15.08.2021r.
W sali kawiarnianej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w czwartkowe (12 sierpnia) popołudnie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy Debrzno. W trakcie obrad, na które stawiła się spora grupa osób, podsumowano poprzednie dwa lata działalności czerwono-niebieskich, podyskutowano o przyszłości, a także wybrano Zarząd i Komisję Rewizyjną na kolejną dwuletnią kadencję.

Prezesem emkaesiaków nadal będzie Sebastian Michno, a skarbnikiem Sebastian Stalka. Paweł Władyczak zamienił funkcję sekretarza na wiceprezesa, natomiast nowymi w gremium zarządzającym klubem będą Wojciech Chojecki (sekretarz) i Damian Litwiniuk (członek). Komisję Rewizyjną, podobnie jak w poprzednich latach, utworzą Jerzy Pelowski, Robert Rutyna i Robert Szychowski.

Ustępujący Zarząd MKS-u otrzymał absolutorium. W dyskusji przewijało się kilka istotnych wątków dotyczących klubowej codzienności, a na pierwszy plan wysunęła się konieczność lepszej niż w ostatnich miesiącach pomocy w opiece nad infrastrukturą stadionową stałego pracownika delegowanego przez CKST, a patrząc szerzej Gminę. Poruszono też kwestię ewentualnego powstania boiska treningowego i jego różnych możliwych lokalizacji w mieście (teren Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego) i poza nim (Słupia, Myśligoszcz i Stare Gronowo). Zwrócono uwagę również, że środki przeznaczane na coroczne zabiegi pielęgnacyjne na płycie boiska Stadionu Miejskiego powinny być z góry zapisane w budżecie sportowym CKST.

W zebraniu uczestniczył burmistrz Debrzna Wojciech Kallas oraz radni Rady Miejskiej Barbara Adler, Maria Buklarewicz i Adam Hyrycz.