Zapraszamy na turniej "dzikich" drużyn18.08.2021r.
26 sierpnia 2021 r. (czwartek) o godz.10.00 na boisku "Orlik" przy Stadionie Miejskim w Debrznie odbędą się doroczne wakacyjne zawody piłkarskie dedykowane "dzikim" zespołom. MKS organizuje ten turniej już dziewiętnasty raz, nieprzerwanie od 2003 roku. Zachęcamy do gry dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich z Debrzna, okolic i... nie tylko, gdyż tak jak zawsze formuła przedsięwzięcia jest zupełnie otwarta i z zadowoleniem powitamy na boisku ekipy spoza gminy.

Regulamin zakłada rywalizację w trzech kategoriach wiekowych: 1) szkoła podstawowa, rocznik 2009 i młodsi, 2) szkoła podstawowa klasy VI, VII i VIII wg stanu na czerwiec 2021 roku, a więc roczniki 2006, 2007 i 2008, 3) szkoły średnie, czyli rocznik 2005 i starsi, aż do tegorocznych maturzystów, jednak maksymalnie z rocznika 2001. W dwóch pierwszych będziemy grać w sześcioosobowych składach, w najstarszej czterech zawodników w polu plus golkiper. Rzecz jasna można zgłosić dowolną liczbę piłkarzy w drużynie. Przewidzieliśmy skromne upominki, a mianowicie trzy czołowe teamy w każdej kategorii otrzymają puchary, nagrodzimy też trzech królów strzelców, najmłodszego zawodnika imprezy oraz wyłonimy zespół z najbardziej oryginalną nazwą.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (609 266 529) lub osobiście w biurze klubu przy stadionie (dni powszednie, w godz.10.00-19.00), akces do gry można też uczynić tuż przed jej rozpoczęciem, a zatem 26 sierpnia, najpóźniej do godz.9.30.

Turniej "dzikich" drużyn organizujemy w ramach realizacji projektu "Aktywni sportowo 2021" dofinansowanego przez Gminę Debrzno. Zapraszamy uczestników!