Sporo goli ekipy Piekarskiego24.08.2021r.
W towarzyskiej potyczce zespołów złożonych z piłkarzy urodzonych w roku 2007 (i młodszych), czyli juniorów C1, rozegranej na gościnnym boisku w Lipce MKS zwyciężył z rówieśnikami z FA Fair Play Złotów 7:4. Trenerzy (z naszej strony Dariusz Piekarski) umówili się na grę w dość nietypowym formacie, a mianowicie trzy tercje po 30 minut.

Czerwono-niebiescy odnieśli zasłużoną wygraną, a kontrolna potyczka była ciekawym doświadczeniem dla zawodników z de facto dwóch drużyn emkaesiaków, bo jak wiadomo futboliści z rocznika 2007 będą w nadchodzącym sezonie rywalizować w juniorach B1, a ich młodsi koledzy w juniorach C2.

Cieszy skuteczność debrznian, dla których gole zdobyło sześciu zawodników. Teraz już przed nami liga, nowa edycja i nowe wyzwania...

FA Fair Play Złotów- MKS Debrzno 4:7
Gole dla MKS-u: Emil Paczkowski 2, Bartosz Karbownik, Filip Lange, Szymon Grochowski, Wiktor Wrzeszcz i Olivier Rudziński
MKS: Fąs, Szyszka- Bednarczyk, Białek, Buszyńczak, Domek, Grochowski, Grzybowski, Jaśkiewicz, Kaczor, Kalla, Karbownik, F. Lange, Majer, Paczkowski, Paprota, Rudziński, Sadowski, Śledziński, W. Wrzeszcz