Niedzielne derby na żywo na You Tube30.09.2021r.
Mamy ogromną przyjemność poinformować kibiców MKS-u Debrzno (zwłaszcza tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli być obecni na Stadionie Miejskim), iż na kanale YouTube pod szyldem projektu LIGA TV POLSKA odbędzie się bezpośrednia transmisja z meczu czerwono-niebieskich z Czarnymi Czarne! To już trzeci raz, bowiem po majowej potyczce z Bytovią II Bytów oraz sierpniowej z Sokołem Wyczechy znowu sympatycy debrzeńskiego klubu rozsiani po wielu zakątkach kraju, a także przebywający poza jego granicami będą mogli skorzystać z takiej możliwości śledzenia występu swojego zespołu.

Wystarczy wejść na YouTube 3 października kilka minut przed godz.15.30, wpisać MKS Debrzno - Czarni Czarne i emocjonować się derbową konfrontacją. Naturalnie zapraszamy wszystkich na obiekt przy ul. Sportowej, jednak tych, którym nie będzie to z obiektywnych przyczyn dane, zachęcamy do oglądania futbolu w Internecie.